Dziś jest czwartek, 05.08.2021, imieniny Marii, Oswalda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej » Aktualności » Umowa na odbiór odpadów podpisana. Stawki dla mieszkańców bez zmian.

Umowa na odbiór odpadów podpisana. Stawki dla mieszkańców bez zmian.

Podpisanie umowy przez Wójta Gminy Malanów i Wiesława Baranowskiego z firmy GMI-TUR

 20.05.2021 roku w Urzędzie Gminy w Malanowie została zawarta umowa świadczenie usług ,,Odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Malanów”. W postępowaniu przetargowym na realizację zadania wpłynęła jedna oferta. Złożył ją Zakład Oczyszczania „GMI-TUR” Wiesław Baranowski z siedzibą: w Turku ul. Paderewskiego 17. Zawarta w czwartek umowa opiewa na kwotę 572.434,35 zł i będzie obowiązywać od lipca 2021 roku przez kolejnych 12 miesięcy, a więc do czerwca 2022 roku.

Zebrane z terenu gminy odpady trafią do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, natomiast w okresie planowanego przestoju technologicznego ww. zakładu śmieci trafią do innego zakładu utylizacji, który wskaże gmina.

Podpisana umowa nie wpłynie negatywnie na „kieszenie mieszkańców”. Obowiązujące Opłaty za odpady komunalne pozostaną na takim samym poziomie jak do tej pory.

DM

 

XX


Pozostałe aktualności